Wiadomości

Publikujemy wizerunki podejrzanych - Kobieta zniszczyła auta – szukamy świadków

I Komisariat Policji w Gliwicach prowadzi postępowanie w sprawie zniszczenia lusterek zewnętrznych w pojazdach marki Audi A3 oraz Suzuki Swift. W sprawie zabezpieczono nagranie z monitoringu. Ustalono, że sprawczynią jest kobieta w wieku ok. 20 lat. Uderzała w lusterka, kopała w nie, aż doprowadziła do ich oderwania.
Do aktu wandalizmu doszło w Gliwicach przy ul. Krótkiej, 2 września br.
Podejrzana o ten czyn ma ciemne, sięgające do wysokości łopatek, włosy, szczupłą budowę ciała. Ubrana była w białą bluzkę z długimi
rękawami (z czarnymi wykończeniami przy rękawach i kołnierzu), spodnie koloru szarego, ciemne buty z płaską podeszwą. Kobieta znajdowała się w towarzystwie mężczyzny w wieku ok. 20 lat.
Rysopis mężczyzny: szczupła budowa ciała, włosy – ciemne na środku głowy, po bokach wygolone; okulary korekcyjne z ciemnymi oprawkami; ubrany w czarną bluzę z jasną grafiką na wysokości klatki piersiowej (nieczytelną) oraz na plecach (w górnej części, przy kołnierzu), ciemnoniebieskie dżinsy, ciemne buty.
Świadków zdarzenia lub osoby, które rozpoznają przedstawioną parę, prosimy o kontakt z prowadzącym postępowanie sierż. Arturem Ledwoniem, tel. 32 33 69 415, e-mail: artur.ledwon@gliwice.ka.policja.gov.pl.  Anonimowa skrzynka mailowa "powiadom nas- Kliknij TU". Gwarantujemy anonimowość.