Wiadomości

Publikujemy wizerunek podejrzanego o kradzież telefonów

Data publikacji 11.01.2018

14 grudnia ubiegłego roku do lombardu przy ul. 1 Maja w Knurowie wszedł nieustalony dotąd mężczyzna i poprosił o pokazanie znajdujących się na wystawie dwóch smartfonów – twierdził, że chce porównać wielkość ich wyświetlaczy. Kiedy sprzedawca podał telefony, „klient” zabrał je i wybiegł z lokalu. Udał się w nieznanym kierunku.

 

 

Komisariat Policji w Knurowie prowadzi postępowanie w sprawie zaboru smartfonów marek Samsung Galaxy o wartości 700 zł oraz Huawei o wartości 420 zł. Podejrzany to mężczyzna widoczny na zdjęciach.

Rysopis sprawcy:

wiek ok. 20-30 lat, wzrost ok. 170 cm, szczupła budowa ciała, twarz bez zarostu i z wystającymi kośćmi policzkowymi, ubrany w czapkę typu moro w kolorach szaroniebieskich, spodnie z długimi nogawkami typu moro w kolorach zieleni, kurtkę jaskrawoniebieską z kapturem oraz białym znaczkiem na piersi po lewej stronie (napis Diverse).

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z prowadzącą sprawę asp. Małgorzatą Kondziołką, e-mail: malgorzata.kondziolka@gliwice.ka.policja.gov.pl, tel, 323372500.

 

Można też kontaktować się za pośrednictwem anonimowej skrzynki Powiadom nas – Klinknij TU.
Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość – nie będą wzywani czy dopytywani.