Publikujemy wizerunek - umyślnie niszczyli mienie - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Gliwicach

Wiadomości

Publikujemy wizerunek - umyślnie niszczyli mienie

Wydział Kryminalny I Komisariatu Policji w Gliwicach prowadzi postępowanie w sprawie zniszczenia mienia, do jakiego doszło 1 sierpnia br. na gliwickim rynku.

 


 

Sprawcy zostali nagrani przez kamery monitoringu miejskiego, ale w tym przypadku kadry posiadają słabą jakość z uwagi na warunki nocne oraz dużą odległość, w jakiej znajdowały się osoby rejestrowane. Warto jednak wszelkimi sposobami dążyć do ujęcia sprawców, dlatego, mimo słabej jakości zdjęć, zdecydowaliśmy się je opublikować. Być może, po obejrzeniu, ktoś skojarzy członków grupy.


 

Pierwszy mężczyzna ubrany jest w długie ciemne spodnie, bluzę z długim rękawem koloru ciemnego; drugi – spodenki krótkie poza kolana, bluzę z krótkim rękawem, fioletową lub czerwoną. Pierwsza kobieta – ubrana na ciemno, w krótkie spodenki, ma założoną szarą bluzę z długim rękawem, włosy jasne spięte w kucyk; druga kobieta – czarne włosy spięte w kucyk, długie ciemne spodnie i koszulka z krótkim rękawem, torebka przewieszona przez prawe ramię.


 

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawców prosimy kierować bezpośrednio do prowadzącego postępowanie asp. sztab. Dariusza Molatty, tel. 32 33 69 415, mail dariusz.molatta@gliwice.ka.policja.gov.pl

Osobom informującym gwarantujemy pełną anonimowość.

Informacje można też przesyłać za pośrednictwem anonimowej skrzynki e-mailowej "Powiadom nas" Kliknij TU.