WIADOMOŚCI

Publikujemy wizerunek - kto rozpoznaje tych mężczyzn?

Policjanci z III komisariatu nadal prowadzą sprawę pobić młodych ludzi, do jakich doszło w listopadzie 2018 r. Do chwili obecnej nie udało się ustalić tożsamości napastników. W aktach znajduje się zapis monitoringu, na którym, z pewnej odległości, widać dwóch podejrzanych. Być może ktoś z Państwa rozpoznaje lub kojarzy tych mężczyzn?Do pobić doszło 30 listopada, najpierw w lokalu przy ul. Zwycięstwa. Dwaj mężczyźni, uderzając, naruszyli czynności narządów ciała młodego człowieka, po czym szybko się oddalili. Tego samego dnia, przy alei Przyjaźni, ci sami sprawcy zaczepili i pobili kolejnego pokrzywdzonego.
W sprawie wykonano wiele czynności procesowych i pozaprocesowych, jednakże nie doprowadziły one do wykrycia sprawców – stąd decyzja prowadzącego o zwróceniu się do internautów.
Osoby, które rozpoznają lub podejrzewają, kto jest widoczny na filmie (dwóch podejrzanych mężczyzn), proszone są o przekazanie informacji policjantom z III komisariatu, tel.: 32 239 03 30, e-mail: andrzej.siwon@gliwice.ka.policja.gov.pl
Można też kontaktować się przez anonimową skrzynkę mailową Powiadom nas – kliknij TU.


Informujący nie będą wzywani czy dopytywani. Wszystkim gwarantujemy anonimowość.

Ładowanie odtwarzacza...