Kto znał tego mężczyznę? - WIADOMOŚCI - Komenda Miejska Policji w Gliwicach

WIADOMOŚCI

Kto znał tego mężczyznę?

Data publikacji 23.03.2010

UWAGA! Informacja może zawierać materiały drastyczne.Wchodzisz na własną odpowiedzialność!<br />Wydział Kryminalny KMP w Gliwicach prowadzi czynności identyfikacyjne zwłok mężczyzny, ujawnionych w dniu 18 marca 2010 roku, znalezionych w tunelu pod szlakiem kolejowym Gliwice-Łabędy, w pobliżu wiaduktu trasy A-4.<br />Wszelkie informacje mogące przyczynić sie do identyfikacji wymienionego mężczyzny proszę kierować do Wydziału kryminalnego KMP w Gliwicach.

Wydział Kryminalny KMP w Gliwicach prowadzi czynności identyfikacyjne zwłok mężczyzny, ujawnionych w dniu 18 marca 2010 roku, znalezionych w tunelu pod szlakiem kolejowym Gliwice-Łabędy, w pobliżu wiaduktu trasy A-4.

 

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji wymienionego mężczyzny proszę kierować do Wydziału Kryminalnego KMP w Gliwicach, tel. nr 032 3369342, 33 69 329 lub najbliższej jednostki policji.

 


Rysopis
Mężczyzna, wiek z wyglądu 30-50 lat, wzrost 186 - 190 cm, szczupłej proporcjonalnej budowy ciała, skóra w calości wyrąźnie żółta, dłonie duże, długosc stopy 27 cm, twarz pociagła, włosy krótko strzyzone, ciemne, wyraźne zakola, nos duzy prosty lekko skrzywiony w prawa stronę, usta średnie, widoczne braki w uzębieniu, zarost w postaci wąsa i brody.
Ubiór
Koszulka koloru czerwonego marki reserved z napisem na przedniej stronie Regular Frekout, bluza koloru czarnego z kapturem - metka z napisem Idenitity, kurta ciemna z kapturem w kratkę czarno - białą typu piksel, majtki koloru granatowego w paski koloru zółtego, spodnie bojówki typu khaki - metka z napisem House, pasek parciany koloru jasny khaki, skarpety koloru szarego w ciemno szarą kratę.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji zwłok proszę kierować do Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach, tel. 032 3369342 lub 032 3369329 do najbliższej jednostki Policji.