Publikujemy wizerunek – tymczasowo zamazany - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Gliwicach

Wiadomości

Publikujemy wizerunek – tymczasowo zamazany

II komisariat prowadzi postępowanie dotyczące zniszczenia mienia – pomalowano elewację budynku przy ul. Traugutta w Gliwicach. Do zdarzenia doszło 31 sierpnia br. Osoba podejrzewana o przestępstwo została utrwalona na bardzo dobrej jakości obrazie, pochodzącym z kamery monitoringu. Zdecydowano o wstępnej publikacji zamazanego wizerunku, z wezwaniem, by zarejestrowany mężczyzna, który zapewne rozpozna się na filmie, bezzwłocznie stawił się w II komisariacie.

Sprawca wykonał na elewacji malunki, co uczynił bez zgody właściciela obiektu. Spowodował kilkutysięczne straty. W trakcie dochodzenia zabezpieczono film z kamery monitoringu, na którym zarejestrowany został mężczyzna w wieku ok. 35-40 lat. Zanonimizowany wizerunek (bohater nagrania z pewnością się rozpozna) będzie publikowany do 18 listopada. Do tego dnia sprawca ma czas, by stawić się w Komisariacie II Policji w Gliwicach przy ul. Warszawskiej 3c, tel. całodobowy 32 239 02 00. Kontakt do prowadzącego sprawę: 32 239 02 03, e-mail: maciej.gula@gliwice.ka.policja.gov.pl
W przypadku niestawiennictwa, w celu realizacji ustawowych zadań policji, zaistnieje konieczność upublicznienia pełnego wizerunku, z apelem do internautów o typowanie tożsamości osoby podejrzewanej.
 

  • Mężczyzna skaczący przez płot
  • Mężczyzna rozgląda się
Ładowanie odtwarzacza...