Sprawca uszkodzenia mienia - rozpoznajesz go ? - WIADOMOŚCI - Komenda Miejska Policji w Gliwicach

WIADOMOŚCI

Sprawca uszkodzenia mienia - rozpoznajesz go ?

Data publikacji 03.08.2020

Śledczy z komisariatu w Knurowie prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia powłoki lakierniczej zaparkowanego samochodu. Sprawca swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości niemalże 3 tys. złotych. Mundurowi proszą o pomoc w ustaleniu podejrzanego.

Do uszkodzenia powłoki w zaparkowanym samochodzie doszło 7 lipca br na parkingu osiedlowym przy ulicy Batorego w Knurowie. Jak ustalili śledczy, jeden z mężczyzn poruszajacych się w grupie 10 innych osób, przechodząc dokonał uszkodzenia powłoki lakierniczej zaparkowanego pojazdu marki Fiat Punto.

Widoczny na załączonej fotografii podejrzany: szczupłej budowy ciała, ubrany w czarny t-shirt z białym napisem na piersi, spodnie koloru ciemnego ciemne buty oraz ciemną czapkę z daszkiem.

W przypadku posiadania wiedzy odnośnie zdarzenia bądź osób widocznych na załączonej stopklatce prosimy o kontakt z śledczymi. Telefoniczny pod nr tel.: 32 337 25 00 lub 32 337 25 20, bądź osobisty w Komisariacie Policji w Knurowie przy ulicy Dworcowej 1A.

Wszystkim osobom gwarantujemy anonimowość - wszelkie informacje można przesłać również za pomocą specjalnej skrynki mailowej - Powiadom nas