Czy ktoś domyśla się kim jest ten mężczyzna? - WIADOMOŚCI - Komenda Miejska Policji w Gliwicach

WIADOMOŚCI

Czy ktoś domyśla się kim jest ten mężczyzna?

Data publikacji 01.10.2020

I Komisariat Policji w Gliwicach prowadzi czynności śledcze dotyczące zniszczenia mienia poprzez wywołanie pożaru. Do zdarzenia doszło 30 maja 2020 r. w Gliwicach przy ul. Raciborskiej 4. W toku śledztwa detektywi ustalili, że pożar był efektem zaprószenia ognia w pomieszczeniu piwnicznym. Sprawca, poprzez umyślne wrzucenie niedopałka papierosa, doprowadził do zarzewia pożaru, w wyniku czego doszło do poważnych zniszczeń w mieniu. W toku postępowania ustalono, że podejrzany o opisane przestępstwo został z oddali zarejestrowany przez monitoring. Innym ujęciem jest – bliższe, niestety, z tyłu.

 Rozumiejąc, że wizerunki, które prezentujemy, nie będą użytecznymi do rozpoznania mężczyzny przez osoby trzecie, założono jednak, że być może ktoś przypomni sobie, kim jest ten człowiek. Śledczy apeluje do osób podejrzewających, kogo zarejestrowała kamera, o powiadomienie – choćby anonimowe. Internauci mogą kontaktować się bezpośrednio z referentem sprawy asp. sztab. Dariuszem Molattą, tel. 478590136 , e-mail: dariusz.molatta@gliwice.ka.policja.gov.pl. Można informację przesłać drogą anonimową za pośrednictwem skrzynki – „powiadom nas” lub listownie. 


Wszystkie osoby informujące pozostaną anonimowe, nie będą w żaden sposób niepokojone ani dopytywane. Jeśli wiemy lub podejrzewamy, kto jest na zdjęciach, nie pozostawiajmy tej wiedzy dla siebie.