Poważny wypadek na ul. Zwycięstwa - WIADOMOŚCI - Komenda Miejska Policji w Gliwicach

WIADOMOŚCI

Poważny wypadek na ul. Zwycięstwa

Wczoraj w Gliwicach na skrzyżowaniu ulic Zwycięstwa i Dolnych Wałów doszło do poważnego wypadku, w którym zderzyły się skuter i samochód osobowy. Kierujący motorowerem 26-latek doznał bardzo poważnych obrażeń ciała, został przetransportowany śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego do jednego ze śląskich szpitali.

Do zdarzenia doszło około godziny 15.00. W bok toyoty yaris prowadzonej przez 40-letnią gliwiczankę, uderzył, jadący od strony rynku w stronę dworca, skuter, kierowany przez 26-letniego gliwiczanina. Na pomoc rannemu ruszyli natychmiast, znajdujący się w pobliżu, policjant pionu kryminalnego z  Komisariatu I Policji w Gliwicach oraz lekarka.
Na miejsce przyjechały wszystkie służby, w tym śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego, który zabrał ciężko rannego młodego człowieka do szpitala. Okoliczności tego wypadku, kto zawinił i w jakim stopniu, będą badane w trakcie dochodzenia wszczętego w Komendzie Miejskiej Policji w Gliwicach. 

  • Ulica Zwyćiestwa w Gliwicach. W tle widać gliwicki Rynek. Centralne miejsce zdjęcia to miejsce wypadku. Widac uszkodzony samochód i lezacy obok skuter. Przejeżdzaja samochody, ludzie na chodznikach przygladja sie zdarzeniu.