Kronika KMP Gliwice

W wypadku drogowym zginął policjant z Gliwic

Z przykrością informujemy, że dzisiaj (19.10.2016 r.), w drodze do pracy, w wypadku samochodowym w Szałszy zginął nasz kolega aspirant Grzegorz Suchowolec. Policjanci z Tarnowskich Gór ustalają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. W imieniu kierownictwa gliwickiego oraz śląskiego garnizonu policji, wszystkich policjantów i pracowników policji, składamy wyrazy ubolewania rodzinie i bliskim.

Około 6.00 na drodze krajowej nr 78 w Szałszy pod Gliwicami, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Dojeżdżający do pracy motorowerem aspirant zginął potrącony przez samochód osobowy marki Opel, poruszający się w tym samym kierunku. Obrażenia okazały się niestety śmiertelne. 44-letni policjant z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach służył w policji 24 lata. Był żonaty, miał dorosłą córkę. Będziemy wspominać aspiranta Grzegorza Suchowolca, jako człowieka niezwykle serdecznego i oddanego służbie.
W imieniu kierownictwa gliwickiego i śląskiego garnizonu policji oraz wszystkich policjantów i pracowników policji, składamy wyrazy ubolewania rodzinie i bliskim.